Diorama surpriza 1:72

Participa orice lucrare care are ca tema Vietnamul (vehicule, aero, figurine, diorame si vignete, nave, etc)
la orice scara.

Re: Diorama surpriza 1:72

Postby Olaf The Viking » Sat Feb 09, 2013 2:58 pm

Domnul Lucian "alexie" Milosan pierde din vedere cantitatea industriala de text si informatie scrisa. Este peste puterile unui viking sa verifice atat din prima, dat fiind faptul ca oricum am dat edit de 2-3 ori dupa fiecare postare. Daca era un text de genul
Spoiler: show
cur
si apoi alta replica
Spoiler: show
alt cur
sau
Spoiler: show
acelasi cur din alt unghi
as fi considerat interventia Domniei Sale benefica si totodata utila daca nu folositoare sau chiar practica, operativa, eficace, eficienta si, de ce nu, putincioasa. Dar dat fiind situatia ma situez deasupra acestor oportune atentionari pentru care tin sa multumesc din prea plinul inimii.




P.S. Ptiu! Al naibii buton spoiler asta. Imi place. Voi abuza. Na, ca si aici am editat.

"Si sa le spui tuturor din sat ca acolo unde te-a scuipat Cartula te-a pupat Olaf si ti-a sters rusinea."
Dumnezeu e de partea tuturor, si, daca ne uitam de-a lungul istoriei, vedem ca e de partea celor cu mai multi bani si armate mai mari.
Intai da cu toporul si pe urma intreaba ce a vrut.
Da, poti da un click si pe machete.ro si sa iti iei ceva "dragut". Am nevoie de bani.
User avatar
Olaf The Viking
Imperator
 
Posts: 2208
Joined: Wed Jan 09, 2013 3:04 pm
Location: Bucuresti
Prenume si nume: Alexandru Dumitrescu

Previous

Return to Vietnam War

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron