Sugestii

Daca aveti nevoie de ajutor in ceea ce priveste partea tehnica a saitului/forumului, daca aveti unele sugestii sau sesizari de facut, aici este locul potrivit.

Re: Sugestii

Postby alexelu_marinelu » Thu May 16, 2013 11:36 am

Olaf The Viking wrote:
pe mine ma indispune foarte tare ca de fiecare data cand intru pe tapir mi se cere user-ul si parola, chiar daca e bifata optiunea cu "kepp me logged ...".

Am mai umblat pe la cooki-uri si pe mine, acum, vad ca ma tine minte. La tine cum mai e?

still not working. Ieri m-a tinut logat cateva ore, dar astazi mi-a cerut iar buletinul. It sucks!
User avatar
alexelu_marinelu
Aquilifer
 
Posts: 355
Joined: Sun Jan 13, 2013 7:07 pm
Prenume si nume: Alexandru Croitoru

Re: Sugestii

Postby Olaf The Viking » Thu May 16, 2013 1:33 pm

Forumu' e ca cainele: simte omu'. :rofl: :rofl: :rofl:
Am modificat altceva, zi-mi acum.

"Si sa le spui tuturor din sat ca acolo unde te-a scuipat Cartula te-a pupat Olaf si ti-a sters rusinea."
Dumnezeu e de partea tuturor, si, daca ne uitam de-a lungul istoriei, vedem ca e de partea celor cu mai multi bani si armate mai mari.
Intai da cu toporul si pe urma intreaba ce a vrut.
Da, poti da un click si pe machete.ro si sa iti iei ceva "dragut". Am nevoie de bani.
User avatar
Olaf The Viking
Imperator
 
Posts: 2208
Joined: Wed Jan 09, 2013 3:04 pm
Location: Bucuresti
Prenume si nume: Alexandru Dumitrescu

Re: Sugestii

Postby alexelu_marinelu » Thu May 16, 2013 2:30 pm

Olaf The Viking wrote:Forumu' e ca cainele: simte omu'. :rofl: :rofl: :rofl:
Am modificat altceva, zi-mi acum.

A dreaku javra!
Am facut asa - am inchis pagina, am inchis device-ul si am deschis din bookmarks pagina cu unread posts. A mers. THX
Ramane de vazut daca ma tine minte pana maine.
User avatar
alexelu_marinelu
Aquilifer
 
Posts: 355
Joined: Sun Jan 13, 2013 7:07 pm
Prenume si nume: Alexandru Croitoru

Re: Sugestii

Postby Olaf The Viking » Thu May 16, 2013 2:50 pm

Daca nu postezi in Machete sau GB nu te tine, de aia a mers la Florin ca el a postat. :paladin:
Pentru dimensiuni ai vazut papirusul ala din dreapta sus? Dai acolo click sau in cazul tau dai un deget si ai trei optiuni de marimi ca sa vezi forumul.

"Si sa le spui tuturor din sat ca acolo unde te-a scuipat Cartula te-a pupat Olaf si ti-a sters rusinea."
Dumnezeu e de partea tuturor, si, daca ne uitam de-a lungul istoriei, vedem ca e de partea celor cu mai multi bani si armate mai mari.
Intai da cu toporul si pe urma intreaba ce a vrut.
Da, poti da un click si pe machete.ro si sa iti iei ceva "dragut". Am nevoie de bani.
User avatar
Olaf The Viking
Imperator
 
Posts: 2208
Joined: Wed Jan 09, 2013 3:04 pm
Location: Bucuresti
Prenume si nume: Alexandru Dumitrescu

Previous

Return to Ajutor

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron