Intalnirea lunii mai

Informatii si poze despre expozitii si evenimente modelistice sau legate de modelism.

Re: Intalnirea lunii mai

Postby Olaf The Viking » Sun May 19, 2013 11:40 pm

alexie wrote: ştii care ar fi fost culmea tupeului : Ca individul să dea curs invitaţie de a striga, la rându-i, la copilul meu. :rofl:


Da, asta ar fi fost tare. :smiley-laughing021:

"Si sa le spui tuturor din sat ca acolo unde te-a scuipat Cartula te-a pupat Olaf si ti-a sters rusinea."
Dumnezeu e de partea tuturor, si, daca ne uitam de-a lungul istoriei, vedem ca e de partea celor cu mai multi bani si armate mai mari.
Intai da cu toporul si pe urma intreaba ce a vrut.
Da, poti da un click si pe machete.ro si sa iti iei ceva "dragut". Am nevoie de bani.
User avatar
Olaf The Viking
Imperator
 
Posts: 2208
Joined: Wed Jan 09, 2013 3:04 pm
Location: Bucuresti
Prenume si nume: Alexandru Dumitrescu

Re: Intalnirea lunii mai

Postby Olaf The Viking » Mon May 20, 2013 9:53 am

Zeno wrote:Mi-ar place sa vad mai de aproape cateva lucrari. Una dintre ele este diorama mare cu vikingi (banuiesc) iar cealalta este cu un zid medieval.


Am completat aici.

"Si sa le spui tuturor din sat ca acolo unde te-a scuipat Cartula te-a pupat Olaf si ti-a sters rusinea."
Dumnezeu e de partea tuturor, si, daca ne uitam de-a lungul istoriei, vedem ca e de partea celor cu mai multi bani si armate mai mari.
Intai da cu toporul si pe urma intreaba ce a vrut.
Da, poti da un click si pe machete.ro si sa iti iei ceva "dragut". Am nevoie de bani.
User avatar
Olaf The Viking
Imperator
 
Posts: 2208
Joined: Wed Jan 09, 2013 3:04 pm
Location: Bucuresti
Prenume si nume: Alexandru Dumitrescu

Re: Intalnirea lunii mai

Postby Alin Ionescu » Wed May 22, 2013 5:30 pm

EXtraordinare pozele !!! :dwarf:
Mi-a placut sa-i vad pe cei doi maestri (Dan si Alberto)"umar la umar"(sau ...ma rog.. :boast: )
Imi pare tare rau ca nu am putut ajunge, dar sper sa mai urmeze si alte intalniri tot la fel de reusite, (la care sa pot ajunge si eu )avand in vedere interesul picilor pentru modelism :eatdrink004:
Spor la modelit! :hi:
User avatar
Alin Ionescu
Immunis
 
Posts: 26
Joined: Tue Apr 16, 2013 7:49 am

Previous

Return to Expozitii si evenimente

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests